OSIĄGNIĘCIA 2017/2018

(regionalne, wojewódzkie , ogólnopolskie)

 

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

OSIĄGNIĘCIA - ETAP
(powiatowy, regionalny, okręgowy, wojewódzki, ogólnopolski, międzynarodowy)

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

Karolina Ciesielska

Konkurs wiedzy o Józefie Piłsudskim – zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Braniewie

Julia Gursztyn (I c)

Alicja Szot (I b)

Karolina Ciesielska

Konkurs „Moje korzenie, czyli skąd pochodzę” – zorganizowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie

Maksymilian Sienkiewicz (I c)

Karolina Ciesielska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Historia II Wojny Światowej: Polskie Państwo Podziemne 1939 – 1945”

Błażej Stelmarski (II a)

(szkoła – najwyższy wynik
w szkole)

Karolina Ciesielska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

Weronika Makutunowicz (II c) -praca indywidualna (wyróżnienie)

Karolina Ciesielska

Projekt Edukacyjny IPN „Kamienie Pamięci. Nieznany bohater Niepodległości”

Maksymilian Sienkiewicz (I c)

Andrzej Semerak

Olimpiada teologii Katolickiej – awans do II etapu – udział w II etapie

Marcin Brzozowski (II b), Julia Gursztyn (I c), Maksymilian Sienkiewicz (I c), Aleksandra Smogór (II b)

Andrzej Semerak

Olimpiada Misyjna Wiedzy o Afryce – ogólnopolski szczebel

Aleksandra Smogór (II b) – tytuł finalisty

Ewa Szprenger

Międzynarodowy Konkurs „Pomniki przyrody regionu Hansy. Pskow Rosja.

„Naturstätte der Hansaregion” – udział

Hubert Wolanin (III a)

Jolanta Żywiczka

Udział w II etapie XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, udział w II etapu (zawody okręgowe);

XIII Olimpiada Przedsiębiorczości i VI Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

Udział w II etapie VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania Politechniki Częstochowskiej

Piotr Stanilewicz (II a)

Jolanta Żywiczka

VIII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

Dominika Ryś (III b)

Aniela Garbowska (I b)

Seweryn Gutowski

Obrona Cywilna – szczebel powiatowy – I miejsce

Katarzyna Szewczyk i Jakub Lasecki I miejsce (II b)

Seweryn Gutowski

Turniej Wiedzy Pożarniczej – szczebel powiatowy

Szymon Sobieski (II b)

Dawid Pawlukowski (II c)

Seweryn Gutowski

Turniej Wiedzy Pożarniczej – szczebel wojewódzki – II miejsce

Natalia Romanowicz (II b)

Seweryn Gutowski

Turniej Motoryzacyjny – szczebel wojewódzki – VIII miejsce

Dawid Pawlukowski (II c) i Szymon Sobieski (II b), Jakub Lasecki (II b)

Seweryn Gutowski

Turniej Pierwszej Pomocy – szczebel wojewódzki

Jakub Lasecki i Szymon Sobieski (II b)

Małgorzata Chuk

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Literaturze „Każda epoka ma swe własne cele – Renesans”

Błażej Stelmarski (II a) – I miejsce

Katarzyna Szewczyk (II b) – II miejsce

Małgorzata Chuk

Konkurs Wiedzy o Braniewie

Błażej Stelmarski (II a)

Dawid Pawlukowski (II c)

Arkadiusz Kurowski

Finał Konkursu Matematycznego przy PWSZ w Elblągu – udział

Robert Maculewicz (III a) –
19 miejsce

Błażej Stelmarski (II a) -
40 miejsce

Wanda Pieciukiewicz

Wojewódzkie Seminarium Astronomiczne w Olsztynie

Laura Sierzputowska (I b) –
III miejsce

Miłosz Hołubowski (I a)- wyróżnienie

 

OSIĄGNIĘCIA 2016/2017

(regionalne, wojewódzkie , ogólnopolskie)

- finał Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego - Robert Butkiewicz

- finał Ogólnopolskiej XV Olimpiady Znajomości Afryki - Aleksandra Ros

- I miejsce w XVIII Ogólnopolskich Zawodach ZHP w Ratownictwie - Jakub Lasecki

- I miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"- Natalia Romanowicz

- awans do zawodów okręgowych Olimpiady Geograficznej:

  Jan Łyczakowski, Iza Dudczak, Piotr Stanilewicz

- wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo Planeta:

  Jan Łyczakowski, Jakub Zęgota, Maciej Mendalka, Mateusz Byndas, Konrad Trzciński

- wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo Planeta Plus:

 Jan Łyczakowski, Julia Zakrzewska, Oliwia Szewczuk, Tomasz Kowalik, Paulina Kaczmarska, Maciej    Romanowski,Mateusz Byndas, Alan Schulz

- dwa wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym "Alchemik" (uczniowie klas III)

  i udział klasa I.

- awans do I etapu 63 Olimpiady Chemicznej (uczeń klasy III).

- III miejsce w wojewódzkim konkursie historycznym:

 „Pamięć o Katyniu kształtuje nasze dziedzictwo” Agata Kowalska, Aleksandra Słoma,Edyta Zygo, Jan   Rewerski, Patryk Maciejewski 

- II miejsce w finale wojewódzkim dziewcząt i chłopców „Moje boisko ORLIK”,

- III miejsce w VII edycji konkursu „Wiem na bank” pod patronatem Prezydenta Elbląga

 i Politechniki Gdańskiej-Błażej Stelmarski

- III miejsce w konkursie plastycznym „Zwierciadło narodu-historia i kultura mniejszości narodowych i    etnicznych województwa warmińsko-mazurskiego”, pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego,

- III miejsce w wojewódzkim konkursie historycznym „Pamięć o Katyniu kształtuje nasze dziedzictwo”.

- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym Tęcza-Eryk Surowiec, Monika Skibiak, Agnieszka   Kapusto

- I miejsce w Finale Powiatowym XXII Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

- II miejsce w Finale Powiatowym Warm.-Maz. Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

- II miejsce w Regionalnych Zawodach Jeździeckich " Memoriał doc. Stanisława Wadowskiego";

- II miejsce   w Zawodach Regionalnych w Braniewie;

- III miejsce w Regionalnych Zawodach Jeździeckich - Julia Bejda

- 2 m. w finale wojew. „Moje Boisko Orlik”-piłka siatkowa chł.

- 2 m. w finale wojew. „Moje Boisko Orlik”-piłka siatkowa dz.

- 2 m. w zawodach regionalnych „Licealiada”- piłka siatkowa chł.