Braniewo, 19.11.2019 r.

DO WSZYSTKICH WYKONAWCÓW

           Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Dostawa wyposażenia do różnych pracowni (02/2019/Postaw na LO) prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego wpłynęły pytania, na które Zamawiający niniejszym odpowiada.

 

Pytanie nr 1:

W opisie przedmiotu zamówienia, cz. 5 wyposażenie pracowni matematycznej, poz. 17 Zamawiający wymaga projektora o jasności 3000 ANSI lm, i kontraście 25000:1, rozdzielczość Full HD, 2x wejście HDMI (1 x zMHL), 10 watowy głośnik, 3D przez HDMI, technologia HDMI Link. Przedstawione wyżej parametry opisują na projektor sufitowy montowany w dużej odległości od ekranu projekcyjnego. Dodatkowy parametr opisu umieszczony w specyfikacji "z optyką krótkodystansową" sugeruje projektor krótkoogniskowy. Dostępne na rynku projektory krótkoogniskowe posiadają maksymalny kontrast 20 000 -22 000 :1. Istnieje możliwość dostarczenia projektora spełniającego wszystkie wymienione parametry w specyfikacji, ale z optyką ultrakrótkoognoiskową (projektor montowany bezpośrednio nad ekranem/tablica)

Czy zamawiający oczekuje dostawy projektora z montowanego na suficie o kontraście 20 000:1, czy projektora ultrakrótkoogniskowego?

Odpowiedź:

Zamawiający oczekuje dostarczenia projektora ultrakrótkoogniskowego