5 grudnia 2019 r. w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie odbył się Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn. Współorganizatorami Turnieju, mającego na celu promowanie Kampanii „Biała wstążka", było Liceum oraz Zespół Interdyscyplinarny w Braniewie.

Biała wstążka” to największa na świecie kampania Ogólnoświatowego Ruchu Mężczyzn Na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy Wobec Kobiet mająca na celu zatrzymanie przemocy. To pomysł i inicjatywa kanadyjskich mężczyzn, którzy w 1991 roku postanowili włączyć się w akcję walki z przemocą wobec kobiet. Jako symbol akcji wybrali białą wstążkę – znak niewinności. Jest ona prowadzona w ponad 60 krajach, także w Polsce.

Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym" dwa sety do 15 pkt. Wystąpiły zespoły: Straży Granicznej z Braniewa, Powiatowej Komendy Policji w Braniewie, Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie, Zespołu Szkól Budowlanych oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie.