17 stycznia 2020r. odbyła się coroczna feliksjada poświęcona patronowi naszej szkoły. W konkursie o najwyższe miejsce walczyły klasy pierwsze, które wykazały się ogromną wiedzą, przygotowaniem oraz kreatywnością.
Uczestnicy posiadali możliwość podzielenia się nimi w poniższych konkurencjach:
- quiz dotyczący naszej szkoły,
- quiz dotyczący naszego patrona,
- rozpoznanie danego utworu i odpowiedź na dane pytanie z nim związane,
- stworzenie plakatu promującego naszą szkołę,
- rozpoznanie okoliczności danych zdjęć oraz osób na nich uwiecznionych,
- zaprezentowanie klasowej piosenki o tematyce szkolnej, uwzględniającej patrona.
Najwięcej emocji wzbudziła ostatnia konkurencja, która rozbawiła widownię. Pojawiły się parodie popu, rapu oraz disco polo. Jednogłośnie zwycięzcami tegorocznej feliksjady została klasa I A gimnazjum na czele z profesorem Karpowiczem. Wygrani odebrali nagrodę w postaci statuetki i z uśmiechami na twarzy udali się na zasłużony wypoczynek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!