Dnia 9 lutego klasa IIb o profilu biologiczno - chemicznym z Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego udała się na warsztaty organizowane przez Wydział Nauk o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.

Czytaj więcej: Dni otwarte na UWM w Olsztynie

Dnia 22 stycznia 2016r. w Liceum Ogólnokształcącym  im. Feliksa Nowowiejskiego  odbyło się Święto Patrona Szkoły - Feliksa Nowowiejskiego. Rok 2016 ustanowiono m.in. Rokiem Feliksa Nowowiejskiego - w tym roku przypada bowiem 70. rocznica śmierci wybitnego kompozytora.

Czytaj więcej: Feliksjada  2016

W dniach od 17 grudnia do 18 grudnia 2015r. w naszej szkole odbył się XV Kiermasz Świąteczny podczas, którego sprzedawano ozdoby świąteczne, ciasta i tosty.

Czytaj więcej: Kiermasz Świąteczny 2015

Dnia 2 grudnia 2015r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie odbył się I  Powiatowy Konkurs Wiedzy  o Literaturze pt. „Starożytność i jej echa współczesne”

Czytaj więcej: I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Literaturze

17 listopada 2015 roku klasy Ia i Ib z liceum ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie, pojechały do Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na festiwal przedsiębiorczości. Obie klasy uczestniczyły w wykładach prowadzonych przez Ireneusza Osińskiego oraz Katarzynę Kisielewską.

Czytaj więcej: Festiwal  Przedsiębiorczości

W czwartek 12 listopada 2015r. w naszej szkole odbyła się Śpiewogra Niepodległościowa, podczas której uczciliśmy 97 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.  Tegoroczna  akademia zorganizowana została w radosnej konwencji.

Czytaj więcej: Śpiewogra Niepodległościowa 2015