Klasy pierwsze, które na lekcjach historii zajmują się m.in. wydarzeniami po 1918 r., miały możliwość obejrzenia spektaklu historyczno - dokumentalnego "Polskie drogi do wolności" wystawionego w dniu 13 marca na deskach BCK przez Kielecki Teatr Lektur.

Czytaj więcej: Polskie drogi do wolności

    

             

OSIĄGNIĘCIA 2016/2017

(regionalne, wojewódzkie , ogólnopolskie)

- finał Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego - Robert Butkiewicz

- finał Ogólnopolskiej XV Olimpiady Znajomości Afryki - Aleksandra Ros

- I miejsce w XVIII Ogólnopolskich Zawodach ZHP w Ratownictwie - Jakub Lasecki

- I miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"- Natalia Romanowicz

- awans do zawodów okręgowych Olimpiady Geograficznej:

  Jan Łyczakowski, Iza Dudczak, Piotr Stanilewicz

- wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo Planeta:

  Jan Łyczakowski, Jakub Zęgota, Maciej Mendalka, Mateusz Byndas, Konrad Trzciński

- wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo Planeta Plus:

 Jan Łyczakowski, Julia Zakrzewska, Oliwia Szewczuk, Tomasz Kowalik, Paulina Kaczmarska, Maciej    Romanowski,Mateusz Byndas, Alan Schulz

- dwa wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym "Alchemik" (uczniowie klas III)

  i udział klasa I.

- awans do I etapu 63 Olimpiady Chemicznej (uczeń klasy III).

- III miejsce w wojewódzkim konkursie historycznym:

 „Pamięć o Katyniu kształtuje nasze dziedzictwo” Agata Kowalska, Aleksandra Słoma,Edyta Zygo, Jan   Rewerski, Patryk Maciejewski 

- II miejsce w finale wojewódzkim dziewcząt i chłopców „Moje boisko ORLIK”,

- III miejsce w VII edycji konkursu „Wiem na bank” pod patronatem Prezydenta Elbląga

 i Politechniki Gdańskiej-Błażej Stelmarski

- III miejsce w konkursie plastycznym „Zwierciadło narodu-historia i kultura mniejszości narodowych i    etnicznych województwa warmińsko-mazurskiego”, pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego,

- III miejsce w wojewódzkim konkursie historycznym „Pamięć o Katyniu kształtuje nasze dziedzictwo”.

- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym Tęcza-Eryk Surowiec, Monika Skibiak, Agnieszka   Kapusto

- I miejsce w Finale Powiatowym XXII Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

- II miejsce w Finale Powiatowym Warm.-Maz. Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

- II miejsce w Regionalnych Zawodach Jeździeckich " Memoriał doc. Stanisława Wadowskiego";

- II miejsce   w Zawodach Regionalnych w Braniewie;

- III miejsce w Regionalnych Zawodach Jeździeckich - Julia Bejda

- 2 m. w finale wojew. „Moje Boisko Orlik”-piłka siatkowa chł.

- 2 m. w finale wojew. „Moje Boisko Orlik”-piłka siatkowa dz.

- 2 m. w zawodach regionalnych „Licealiada”- piłka siatkowa chł.