Liceum  Ogólnokształcące

im. Feliksa  Nowowiejskiego

14-500  Braniewo
ul.  Sikorskiego  15

tel.  55-243 2362

sekretariat@lobraniewo.pl

Dnia 15.04.2016r. roku klasa I c wraz z wychowawcą panem Adamem Kowalewskim oraz panią Karoliną Ciesielską wybrała się na wycieczkę do Sopotu w celu odwiedzenia Uniwersytetu  Szkoły Wyższej  Psychologii Społecznej w Sopocie .

Czytaj więcej: Dni Otwarte Uniwersytetu SWPS w Sopocie

Dnia 22 marca 2016r. klasy drugie były na Dniach Otwartych Wydziału Chemicznego Uniwersytetu Gdańskiego połączone z Targani Uczelni Wyższych na Wydziale Humanistycznym. Podczas Targów uczniowie zapoznali się z ofertami uczelni z całej Polski i zagranicy.

Czytaj więcej: Dni Otwarte Wydziału Chemicznego Uniwersytetu Gdańskiego

Zapraszamy gimnazjalistów  na  Dzień Otwarty,  który  odbędzie  się  w  piątek, 8 kwietnia 2016 roku w  godzinach:  8.00 do 14.00.

Czytaj więcej: Dzień Otwartych Drzwi

Dnia 16 lutego 2016r. (wtorek) klasy I a i I b, pod opieką Pani Wandy Pieciukiewiecz i Pani Karoliny Ciesielskiej, wyjechały na wycieczkę do Olsztyna. Jej głównym celem było odwiedzenie Olsztyńskie Planetarium, w którym odbyła się projekcja w wielkiej kopule astronomicznej symulującej niebo.

Czytaj więcej: Wycieczka klas pierwszych do Olsztyna

Dnia 12 lutego 2016r. w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie odbył się finał etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Wzięło w nim udział 37 uczniów z 19 szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa warmińsko - mazurskiego .

Czytaj więcej: Trzecia edycja konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”